Szybka bezgotówkowa naprawa szyby

Dzięki WARTA Auto-Szyby możesz naprawić sobie szybę bez angażowania swoich środków korzystając z sieci warsztatów współpracujących z WARTĄ. Naprawa lub wymiana szyby przeprowadzana jest w najbliższym specjalistycznym autoryzowanym warsztacie w terminie uzgodnionym z Tobą. Proste naprawy przeprowadzamy również w miejscu Twojego zamieszkania.

 

Dla kogo?

 

Dla każdego, kto nie ma ochoty samemu szukać warsztatu i wykładać pieniędzy na naprawę z własnej kieszeni.

 

Dlaczego warto?

 

Naprawa szyby w ramach ubezpieczenia WARTA Auto-Szyby, jest bardzo prosta:

  • Po stwierdzenie odprysku czy pęknięcia szyby należy niezwłocznie, ale nie później niż w ciągu 72 godzin zgłosić szkodę do Centrum Alarmowego WARTY.
  • Po przyjęciu zgłoszenia w ciągu kilku godzin roboczych przedstawiciel WARTY kontaktuje się z Klientem w celu uzgodnienia czasu i miejsca wykonania naprawy/wymiany uszkodzonej szyby.
  • Klient posiadający polisę WARTA Auto-Szyby, nie płaci za usługę w warsztatach współpracujących, bo koszty naprawy są rozliczane przez WARTĘ.
  • Jeśli naprawa szyby przez przedstawiciela WARTY nie jest możliwa w ciągu 24 h od zgłoszenia szkody, pokrywamy koszty parkingu strzeżonego przez maksymalnie 48 godzin, do kwoty nie wyższej niż 500 zł brutto.

 

Partnerami WARTY, są renonowane firmy: Flota Glasservice NordGlass 

 

 

Naprawa szyby bez utraty zniżek na polisę AC

Mając ubezpieczenie WARTA Auto Szyby, możesz naprawić stłuczoną czy pękniętą szybę nie stracisz zniżek z tytułu braku szkód na polisę AC. Gdyby nie to ubezpieczenie, musiałbyś korzystać ze swojego ubezpieczenia AC, a to oznacza, że przy odnowieniu polisy na kolejny rok płaciłbyś wyższe składki.

 

Dla kogo?

 

Dla każdego, kto nie chce stracić zniżek na AC zgłaszając drobne pęknięcie szyby.

 

Dlaczego warto?

 

Cena naprawy uszkodzonej szyby mieści się w przedziale cenowym od 120-180 zł, natomiast wymiana szyby na nową to wydatek co najmniej rzędu kilkuset złotych. Posiadacze polisy WARTA Auto Szyby mogą liczyć na pokrycie tych kosztów i szybką usługę w renomowanych warsztatach: 

 

 

Niektórzy klienci, którzy mają tylko polisę AC często nie zgłaszają tego typu szkód z obawy przed utratą zniżek  i pokrywają koszty naprawy z własnej kieszeni, albo ryzykują mandat czy nawet wypadek jeżdżąc z uszkodzoną szybą.

Poza tym, jeżdżąc z pęknięciem doprowadzamy do powiększenia uszkodzenia, z powodu naprężeń wynikających z jazdy oraz narażamy uszkodzenie na zabrudzenie przez pył, drobny piasek czy płyny do mycia szyb, sól i inne. Po pewnym czasie całkowite oczyszczenie uszkodzenia (a to warunek naprawy) jest praktycznie niemożliwe.

 

 

Szeroki zakres ochrony i niska cena

Już za 69zł rocznie, możesz mieć ubezpieczone szyby na terenie całej Polski od uszkodzeń powstałych np. przy próbie włamania czy przez kamień który wypadnie spod kół jadącego obok czy przed Tobą pojazdu. To dwa-trzy razy mniej niż zwykła naprawa odprysku na szybie czołowej i kilka razu mniej niż jej wymiana.

 

Dla kogo?

 

Dla każdego, kto za miesięczny koszt bliski cenie za litr benzyny, chce mieć dobre ubezpieczenie na wypadek stłuczenia czy uszkodzenia szyby.

 

Dlaczego warto?

 

Z ubezpieczenia WARTA Auto Szyby można skorzystać w razie uszkodzenia szyb na skutek wszelkich zdarzeń (formuła all risks) innych niż wymienione w katalogu wyłączeń odpowiedzialności.

 

 

Pokrycie kosztów parkingu

Jeśli naprawa szyby przez przedstawiciela WARTY nie jest możliwa w ciągu 24 h od zgłoszenia szkody, pokryjemy koszty parkingu strzeżonego przez maksymalnie 48 godzin, do kwoty nie wyższej niż 500 zł brutto.

 

Dla kogo?

 

Dla każdego, kto nie lubi być zaskakiwany dodatkowymi kosztami związanymi ze szkodą.

 

Dlaczego warto?

 

W wyjątkowych przypadkach, np. gdy szkoda zdarzyła Ci się, np. w sobotę wieczorem lub gdy szyba jest nietypowa i trudno dostępna, może się zdarzyć, że wymiana nie będzie mogła być wykonana w ciągu 24 godzin od zgłoszenia szkody. W takich wypadkach przydaje się możliwość odstawienia auta na parking na koszt WARTY, do czasu przeprowadzenia naprawy (ale nie dłużej niż 48 godzin i do kwoty nie wyższej niż 500 zł).