Ubezpieczenie OC

Unikalny program lojalnościowy

W Warcie stali klienci otrzymując więcej! Jeśli jeździłeś w ostatnim roku bez szkód, to przy odnowieniu OC w Warcie, zagwarantujemy Ci ochronę zniżek bez limitu. Bez dodatkowych opłat! A to nie jedyne bonusy!

 

 

Dla kogo?

Dla każdego, kto ma już wypracowane zniżki za brak szkód i nie chciałby ich stracić po spowodowaniu wypadku.

 

Dlaczego warto?

Dbamy o naszych stałych klientów. Dlatego jeśli w ostatnim roku jeździłeś bez szkód i przedłużasz OC w Warcie, to zostaniesz objęty pakietem OC Premium. Znajdziesz w nim:

  • gwarancję ochrony zniżek po szkodzie bez limitu. (Nowi klienci bez konsekwencji mogą spowodować szkodę do 5 tys. zł., ochronę zniżek bez limitu dostaną dopiero przy odnowieniu umowy)
  • podwojenie sumy ubezpieczenia NNW za tą samą składkę. Na przykład jeśli wybrałeś w pierwszym roku NNW na 20 tys. zł, to w kolejnym jako stały klient dostaniesz ochronę na 40 tys. zł.
  • pakiet Praktyczna Pomoc w promocyjnej cenie 29 zł rocznie. Gwarantuje on pomoc w razie przedziurawienia opony czy wypłatę do 3 tys. zł w razie kradzieży samochodu.

 

Najszybciej przyznawane zniżki dla ostrożnych kierowców

60 proc. upustu na OC komunikacyjne przyznajemy przychodzącym do nas klientom, już po 3 latach jazdy bez wypadku. Dodatkowo osoby w wieku powyżej 35 lat nie muszą spełniać warunku wcześniejszego posiadania umów OC, co oznacza, że wystarczy legitymować się bezszkodowym doświadczeniem w jeździe np. autem służbowym, żeby mniej płacić ubezpieczając auto prywatne.

Dla kogo?

Dla każdego, kto nie chce czekać kilka kolejnych lat, aż jego obecny ubezpieczyciel przyzna mu 60 proc. zniżek za ostrożną jazdę.

 

Dlaczego warto?

Zwykle po trzech latach bezszkodowej jazdy można liczyć na 30 proc. zniżki w ubezpieczeniu auta. Przychodzący do WARTY klienci, już po 3 latach jazdy bez wypadku, mogą liczyć na 60 proc. zniżki. Łatwo policzyć, że przy składce podstawowej na poziomie 1 tys. zł u konkurencji taka osoba zapłaci za polisę 700 zł, a w WARCIE 400 zł. To daje 300 zł oszczędności!

 

Gwarancja utrzymania zniżek mimo szkody

Przejdź do Warty, a dostaniesz gwarancję utrzymania zniżek, nawet jeśli spowodujesz szkodę do 5 tys. zł. Jeśli jesteś już naszym klientem i jeździłeś w ostatnim roku bez szkód, przedłuż umowę, a zagwarantujemy Ci ochronę zniżek po szkodzie bez limitu (w ramach tzw. Pakietu OC Premium). Dlatego warto z nami być dłużej!

 

Dla kogo?

Dla każdego, kto ma już wypracowane zniżki za brak szkód i nie chciałby ich stracić po spowodowaniu wypadku.

Dlaczego warto?

Im wyższe masz zniżki i im ostrożniej jeździsz, tym większe korzyści możesz mieć z posiadania OC w Warcie. Dlaczego? Jeśli jesteś nowym klientem, to w pierwszym roku dajemy Ci gwarancję utrzymania zniżek, nawet jeśli spowodujesz szkodę do 5 tys. zł. Jeśli w ciągu roku nie zdarzy Ci się wypadek, przy przedłużaniu umowy na kolejny zagwarantujemy Ci ochronę zniżek po szkodzie bez limitu (w ramach tzw. Pakietu OC Premium).

Jeśli jesteś już naszym klientem i jeździłeś w ostatnim roku bez szkód, przedłuż umowę, a zagwarantujemy Ci ochronę zniżek po szkodzie bez limitu.

Dlatego warto z nami być dłużej!

Pamiętaj, że równocześnie każda szkoda spowodowana przez Ciebie, jest odnotowywana w bazie szkód Ubezpieczeniowego Funduszu Gwarancyjnego. To oznacza, że zmieniając ubezpieczyciela i wybierając takiego, który nie gwarantuje utrzymania zniżek, możesz płacić więcej.

 

OC Szybka Wypłata

Ubezpieczenie Warta OC Szybka Wypłata to nowość na naszym rynku. Jesteś poszkodowany w wypadku? Nie musisz już szukać kontaktu do ubezpieczyciela sprawcy! Szkodę zgłaszasz w towarzystwie, które znasz i sam wybrałeś. To bezpłatne dodatkowe ubezpieczenie do OC Komfort.

 

Dla kogo?

Dla każdego, komu zależy, żeby szkodę likwidował mu wybrany ubezpieczyciel, a nie towarzystwo sprawcy wypadku. To oferta dla posiadaczy samochodów osobowych i małych dostawczych.

 

Dlaczego warto?

Jak działa Warta OC Szybka Wypłata? Nawet jeśli masz tylko OC, Warta zajmie się likwidacją szkody wyrządzonej Ci przez kierowcę ubezpieczonego w zakresie OC w innym towarzystwie. To nowość, bo do tej pory w razie kolizji spowodowanej przez innego kierowcę, trzeba było korzystać z usług ubezpieczyciela sprawcy. Tylko posiadacze AC, mogli liczyć na to, że szkodą zajmie się wybrany przez nich ubezpieczyciel.

Teraz każdy posiadacz OC Komfort w Warcie, może liczyć na to, że jego sprawą zajmie się renomowany i wiarygodny ubezpieczyciel – Warta. Warta wypłaci mu odszkodowanie i przejmie wszystkie formalności związane z rozliczeniem szkody z ubezpieczycielem sprawcy.

Zaletą OC Szybka Wypłata jest to, że kryteria i zasady likwidacji szkody są jasno określone w OWU. Nie przypadkowo zajmujemy się szkodami do 5 tys. zł. W tej kwocie mieści się około 80 proc. szkód z OC. W wielu z tych przypadków będziemy w stanie zlikwidować szkodę w trybie uproszczonym, czyli np. tylko na podstawie rozmowy telefonicznej.

W Warcie może zgłosić szkodę już z miejsca wypadku przez telefon lub bezpłatną aplikację na smartfony Warta Mobile. Może też zgłosić szkodę „na spokojnie” on-line. Wysłanie zdjęć uszkodzonego samochodu i podstawowych informacji o szkodzie, ułatwia likwidatorowi zaproponowanie wypłaty odszkodowania „na telefon”.

 

Holowanie i pomoc informacyjna po wypadku

Mając OC w WARCIE, możesz liczyć na to, że nasz telefoniczny konsultant krok po kroku powie Ci, co należy zrobić po wypadku oraz zorganizuje holowanie auta, ale tylko do 100 km.

Dopłacając jedynie 82 zł za szerszy wariant assistance „Złoty”, możesz wydłużyć ten limit dwukrotnie i liczyć na pomoc nie tylko po wypadku, ale też awarii, w przypadku braku paliwa czy przedziurawienia opony.

 

Dla kogo?

Dla każdego, kto po wypadku chce szybko dostać pewną informację co robić dalej.

 

Dlaczego warto?

Wypadek zawsze wiąże się z dużym stresem. Nasi telefoniczni konsultanci wiedzą, jak pomóc w takiej sytuacji naszym klientom. Spokojnie wyjaśnią krok po kroku, co należy zrobić i szybko zorganizują holowanie Twojego auta oraz samochodu poszkodowanego.

Pamiętaj jednak, że w wariancie assistance Standard dodawanym do OC gwarantujemy holowanie tylko do 100 km. Jeśli chcesz ten limit wydłużyć, powinieneś dokupić szerszy wariant assistance. Za 82 zł rocznie dostajesz prawo do pomocy nie tylko w razie wypadku, ale też awarii Twojego auta.

Jeśli uszkodzenia są drobne, konsultanci mogą przekazać Ci telefon do najbliższego warsztatu czy pomocy drogowej, która może np. wyciągnąć auto z rowu i spróbować je naprawić na tyle, żeby nadawało się do jazdy. Pamiętaj jednak, że za pomoc będziesz musiał jednak zapłacić sam. Kupując szerszy wariant assistance, możesz liczyć również na pokrycie kosztów takiej pomocy i to nie tylko w razie wypadku, ale też awarii.

Ważne! Wariant Złoty dokupisz do OC, bez względu na wiek Twojego samochodu!