Ubezpieczenie Przedsiębiorstw:

Kompleksowa ochrona

Mała i średnia firma znajdzie u nas komplet potrzebnych jej ubezpieczeń. Do najnowszego flagowego pakietu WARTA EKSTRABIZNES PLUS, można dodatkowo dokupić potrzebne np. do przetargów ubezpieczenia finansowe czy atrakcyjne grupowe ubezpieczenie na życie. Firmy mające przynajmniej 5 aut mogą korzystać ze specjalnego ubezpieczenia dla flot.

 

Dla kogo?

 

Dla wszystkich, którzy poważnie myślą o swoim biznesie i chcą bez problemów i nadmiaru formalności, kompleksowo zabezpieczyć się przed niespodziewanymi zdarzeniami.

 

Dlaczego warto?

 

Zawierając wszystkie, potrzebne ubezpieczenia w jednej firmie, możesz liczyć na specjalne traktowanie i niższe ceny. Łatwiejsze jest też zarządzanie ubezpieczeniami. Nie trzeba pilnować terminów odnowień w kilku towarzystwach, opłat rat składek. Wszystko załatwiasz u jednego agenta lub pracownika WARTY. 

 

Zobacz porównanie wariantów dostępnych w Warcie

Elastyczność pakietu WARTA EKSTRABIZNES PLUS

W WARCIE płacisz tylko za ochronę, której potrzebujesz. Nie wymagamy od Ciebie wykupienia określonych ubezpieczeń, żebyś mógł skorzystać z pakietu! A jest z czego wybierać, bo nasz pakiet WARTA EKSTRABIZNES PLUS daje możliwość wyboru spośród 4 rodzajów ubezpieczenia mienia oraz ubezpieczeniem odpowiedzialności cywilnej w dwóch wariantach z szerokimi możliwościami rozszerzenia ochrony w zależności od potrzeb poprzez możliwości wykupienia 27 klauzul w przypadku ubezpieczenia mienia oraz 9 klauzul w przypadku ubezpieczenia oc.

 

Pamiętaj! Im więcej ubezpieczeń z pakietu wybierzesz, tym większe będą Twoje zniżki – do 10 proc.

 

Dla kogo?

 

Dla firm, które ze względu na swoją specyfikę czy politykę zarządzania ryzykiem, nie potrzebują niektórych elementów pakietu.

 

Dlaczego warto?

 

Niektóre pakiety ubezpieczeń dla małych i średnich firm przewidują, że firma musi ubezpieczyć np. swoje mienie, żeby korzystać z ochrony w zakresie odpowiedzialności cywilnej. To powoduje, że np. firmy budowlane czy transportowe, które nie chcą ubezpieczać mienia, nie mogą korzystać z pakietowej ochrony. Muszą prosić o opracowanie specjalnego programu, a to komplikuje proces zawierania umowy i zwiększa koszty.

 

Zobacz porównanie wariantów dostępnych w Warcie

Atrakcyjny system zniżek

 

Jeśli przez 2 lata nie będziesz miał szkód damy Ci 10% zniżki. Zapytaj agenta o możliwości  przeniesienie zniżek z innej firmy ubezpieczeniowej.

 

Dla kogo?

 

Dla wszystkich firm, które dbają o swoje bezpieczeństwo i unikają szkód.

 

Dlaczego warto?

 

Korzyść z instalacji zabezpieczeń czujesz od razu w postaci zniżki za ubezpieczenie nawet do 40%.

W ubezpieczeniu mienia przyznajemy za zabezpieczenia przeciwpożarowe:

 

 • za system sygnalizacji pożaru,
 • za urządzeń tryskaczowych lub półstałych urządzeń gaśniczych np. tryskaczowych, zraszaczowych, pianowych, gazowych itp.,
 • za instalacje do ciągłego monitoringu  i wykrywania gazów wybuchowych i par,
 • za ręczny ostrzegacz pożarowy lub klapy dymowe.

 

Za zabezpieczenia przeciwkradzieżowe można uzyskać:

                  

 • za drzwi atestowane,
 • za szyby o podwyższonej odporności na włamanie,
 • za elektroniczne urządzenia wywołujące alarm,
 • za stały dozór.

 

Pamiętaj! Im więcej kupisz u nas ubezpieczeń tym większe będą Twoje zniżki. Oferujemy upusty nawet do 10%.

Dobre ubezpieczenia aut

Dla kogo?

 

Dla wszystkich firm, które mają przynajmniej 5 aut.

 

Dlaczego warto?

 

Ubezpieczenie w ramach programu flotowego pozwala na oszczędność:

 

 • pieniędzy – stawki za ubezpieczenie w tego typu programach są indywidualnie negocjowane i mogą być naprawdę atrakcyjne. Oczywiście jeśli Twoi pracownicy dbają o samochody!

 

Dodatkowo, standardowa polisa AC, już w zakresie podstawowym nie przewiduje żadnych udziałów własnych oraz wyklucza procentowe pomniejszenie wartości części z tytułu ich zużycia – co pomniejsza wysokość ewentualnego odszkodowania. Wypłacone odszkodowanie nie pomniejsza sumy ubezpieczenia auta, co oznacza, że po wypadku nie musisz dopłacać, żeby uzupełnić ten ubytek.

 

 • czasu – kwestię ubezpieczenia swoich aut załatwiasz raz w roku. Jeśli sprzedasz lub kupisz kolejne auto, dedykowany Opiekun Flotowy pomoże załatwić ci wszystkie formalności związane z zakończeniem umowy czy zawarciem kolejnej.
 • nerwów – nasze polisy AC są oparte o formułę all risk, czyli od wszystkich ryzyk. To oznacza, że odpowiadamy za wszystkie zdarzenia, które nie zostały wyraźnie wyłączone w umowie. Od strony prawnej taka formuła powoduje przeniesienie tzw. ciężaru dowodu na ubezpieczyciela. Ty zgłaszasz roszczenie, a towarzystwo chcąc odmówić wypłaty musi wyraźnie wskazać, który punkt warunków ubezpieczenia wyłącza jego odpowiedzialność.  

Bogaty pakiet assistance dla firm

Dla kogo?

 

Dla każdego właściciela firmy, który chce na jeden telefon uzyskać szybką pomoc w razie drobnych, ale uciążliwych zdarzeń w firmie.

 

Dlaczego warto?

 

W ramach pakietu assistance gwarantujemy:

 

Pomoc specjalistów:

 

 • ślusarza – w razie włamania wymieni zamki w drzwiach
 • hydraulika – naprawi cieknąc kran lub pękniętą rurę
 • elektryka – ustali przyczyny braku prądu w lokalu
 • szklarz – zabezpieczy okno i wstawi nową szybę
 • dekarz – zabezpieczy dach uszkodzony na skutek wichury
 • technik urządzeń grzewczych – naprawi instalację grzewczą lub klimatyzację

 

Pamiętaj jednak, że polisa assistance pokrywa tylko koszty robocizny. Za zużyte do naprawy części czy materiały, musisz zapłacić sam!

 

 

Pomoc przy ratowaniu mienia przed dalszym uszkodzeniem w wyniku zalania lub pożaru w zakresie:

 

 • transportu ocalałego mienia
 • przechowywania ocalałego mienia
 • dozorze mienia

 

Pomoc w razie awarii sprzętu biurowego np. laptopa, kserokopiarki, skanera, drukarki, faxu, komputera, niszczarki dokumentów, a nawet sprzętu AGD.

 

Pomoc medyczną dla właściciela firmy i pracowników w związku z nieszczęśliwym wypadkiem, w postaci:

 

 • wizyty lekarza – w przypadku np. złamania nogi
 • wizyty pielęgniarki – w celu zmiany opatrunku lub zrobienia zastrzyku
 • transportu medycznego – np. w celu wykonania RTG złamanej nogi
 • dostawy leków przepisanych przez lekarza
 • infolinii medycznej – konsultacji z lekarzem niepokojących objawów czy informacji o wymaganych szczepieniach przed wyjazdem za granicę.

 

Pomoc w ramach Infolinii Prawnej, gdzie można uzyskać:

 

 • ogólne informacje z zakresu prawa pracy, prawa konsumenckiego, prawa spadkowego, kodeksu cywilnegodostęp do aktów prawnych oraz wzorów umów cywilno-prawnych.