Gwarancja utrzymania zniżek mimo szkody

U nas możesz zgłosić szkodę z AC nie tracąc zniżek przy odnawianiu umowy. I to bez względu na jej rozmiary! Dlatego warto zostać z nami dłużej.

 

Dla kogo?

 

Dla każdego, kto ma już wypracowane zniżki za brak szkód i nie chciałby ich stracić po spowodowaniu wypadku.

 

Dlaczego warto?

 

Im wyższe masz zniżki, tym większe korzyści możesz mieć z posiadania AC w Warcie. Dlaczego? Bo teraz kupując u nas AC możesz liczyć na gwarancję ochrony zniżek po szkodzie. W zależności od wybranego wariantu AC jest to opcja bezpłatna lub dostępna za niewielką dodatkową opłatą.

 

Warto z nami być dłużej, bo my wybaczamy naszym klientom wypadki. Pamiętaj, że równocześnie każda szkoda spowodowana przez Ciebie, jest odnotowywana w bazie szkód Ubezpieczeniowego Funduszu Gwarancyjnego. To oznacza, że zmieniając ubezpieczyciela i wybierając takiego, który nie gwarantuje utrzymania zniżek, możesz płacić więcej.

Unikalny program lojalnościowy

W Warcie stali i ostrożni klienci otrzymując więcej! Jeśli jeździłeś w ostatnim roku bez szkód, to odnawiając AC w Warcie, bez dodatkowych opłat otrzymujesz Pakiet AC Premium. Preferencyjne warunki płatności składki, specjalna ścieżka likwidacji szkód czy tzw. pakiet Wygoda, to nie jedyne bonusy, które dostajesz za lojalność.

 

Dla kogo?


Dla każdego, kto chce dostawać bonusy za lojalność i to bez dodatkowych opłat.

 

Dlaczego warto?


Dbamy o naszych stałych klientów. Dlatego jeśli jeździłeś w ostatnim roku bez szkód, to odnawiając AC w Warcie, bez dodatkowych opłat otrzymujesz Pakiet AC Premium. Znajdziesz w nim:

 

  • tzw. pakiet Wygoda, w którym rezygnujemy np. z obowiązku posiadania badań technicznych czy okazania dowodu rejestracyjnego w przypadku kradzieży samochodu. (do AC).
  • możliwość płatności składki w 2 lub 4 ratach bez zwyżki (obecnie to od 5 do 10%)
  • gwarancję wypłaty odszkodowania w przypadku kradzieży w wysokości 110 proc. wartości rynkowej z dnia kradzieży
  • specjalną ścieżkę likwidacji szkód, w której Twoja spawa będzie traktowana priorytetowo.

Płacisz za to, czego potrzebujesz

Chcesz dostosować polisę do Twoich potrzeb, wieku auta i zasobności portfela? W AC Standard możesz poszerzać lub zawężać zakres ochrony. Dzięki temu nie płacisz za opcje, których nie potrzebujesz.

 

Dla kogo?

 

Dla wszystkich, którzy wolą samodzielnie decydować o zakresie swojej polisy i wybierać tylko te elementy ochrony, które uznają za potrzebne.

 

Dlaczego warto?

 

Pozwala płacić tylko za ochronę od zdarzeń, których rzeczywiście się obawiasz.  

Podstawowa wersja AC Standard zaspokoi Twoje potrzeby, gdy jesteś posiadaczem starszego auta i nie chcesz naprawiać go po wypadku w autoryzowanej stacji obsługi, przy użyciu bardzo drogich części z logo producenta auta. 

 

Możesz zdecydować o wykupieniu opcji „odstąpienie od redukcji sumy ubezpieczenia”. W tym przypadku bez dodatkowej opłaty składki za tzw. „doubezpieczenie” po szkodzie Twoja suma ubezpieczenia nie będzie pomniejszana o wysokość wypłaconego odszkodowania.

 

Pomoc w razie wypadku

Od razu po wypadku zadzwoń do nas, a zorganizujemy holowanie twojego auta do 100 km i podpowiemy, gdzie znajduje się najbliższy warsztat. Już od 63 zł rocznie kosztują warianty assistance z wyższym limitem na holowanie, pomocą również w razie awarii czy opcją wynajmu auta zastępczego.

 

Dla kogo pomoc w razie wypadku jest korzystna?

 

Dużo podróżujesz i chcesz mieć pewność, że w razie wypadku wystarczy jeden telefon, żeby uzyskać pomoc? Każdy posiadacz polisy OC czy AC w WARCIE ma zagwarantowaną pomoc w razie wypadku i holowanie do 100 km. Jeśli zależy ci na wyższych limitach holowania czy pomocy również w razie awarii, skorzystaj z szerszych pakietów assistance.

 

Dlaczego pomoc w razie wypadku jest korzystna?

 

Mając polisę assistance, nie musisz martwić się o to, co zrobić w razie wypadku lub awarii. Wystarczy telefon do naszego Centrum Alarmowego, żeby uzyskać wszystkie potrzebne informacje i pomoc w zakresie zgodnym z zawartą umową. W najlepszym pakiecie assistance – Platynowym (dostępnym z AC Komfort) – masz prawo do holowania bez limitu kilometrów w Polsce , auta zastępczego na okres naprawy w warsztatach partnerskich WARTY (do 30 dni), jak i organizacji usługi wymiany opon.

 

Ochrona od wszystkich ryzyk

Nasze polisy AC obejmują wszystkie ryzyka standardowej polisy (np. wypadek, powódź, pożar) oraz wszystkie inne, które nie zostały wyraźnie wyłączone w warunkach ubezpieczenia. Taka formuła (tzw. all risks) ułatwi Ci dochodzenie swoich praw po wypadku.

 

Dla kogo?

 

Dla wszystkich, którzy nie mają ochoty na spory z ubezpieczycielem po wypadku dotyczące tego, czy polisa obejmowała zdarzenie, czy nie. Jeśli w umowie ubezpieczenia od wszystkich ryzyk towarzystwo wyraźnie nie zapisało wyłączenia odpowiedzialności za określone zdarzenie, nie może odmówić wypłaty odszkodowania.

 

Dlaczego warto?

 

Polisy oparte na zasadzie all risks obejmują wszystkie ryzyka standardowej polisy (np. wypadek, powódź, pożar) oraz wszystkie inne, które nie zostały wyraźnie wyłączone w umowie. To powoduje, że obejmują one również skutki zdarzeń, które były trudne do przewidzenia, lub zbiegu zdarzeń utrudniającego jednoznaczne określenie źródła szkody.

 

Od strony prawnej taka formuła powoduje przeniesienie tzw. ciężaru dowodu na ubezpieczyciela. Zgłaszasz roszczenie, a towarzystwo, chcąc odmówić wypłaty, musi wyraźnie wskazać, który punkt warunków ubezpieczenia wyłącza jego odpowiedzialność. 

 

Przy ubezpieczeniach komunikacyjnych najczęściej zalety widać przy szkodach wynikających z działania czynnika termicznego z zewnątrz lub wewnątrz. Jeśli pożar Twojego auta został spowodowany np. przez przegryzienie kabli przez kunę, to w standardowych warunkach, polisa nie zadziała. Polisy all risks mogą dać w takim wypadku ochronę.