Ubezpieczenie AC Komfort:

Maksymalna ochrona

AC Komfort to najszerszy zakres ubezpieczenia auta: bez udziałów własnych, z naprawą w ASO czy ubezpieczeniem bagażu w cenie. Idealne dla posiadaczy stosunkowo nowych, zadbanych aut.

Gwarancja utrzymania zniżek mimo szkody

U nas możesz zgłosić szkodę z AC nie tracąc zniżek przy odnawianiu umowy. I to bez względu na jej rozmiary! Dlatego warto zostać z nami dłużej.

Unikalny program lojalnościowy

W Warcie stali i ostrożni klienci otrzymując więcej! Jeśli jeździłeś w ostatnim roku bez szkód, to odnawiając AC w Warcie, bez dodatkowych opłat otrzymujesz Pakiet AC Premium. Preferencyjne warunki płatności składki, specjalna ścieżka likwidacji szkód czy tzw. pakiet Wygoda, to nie jedyne bonusy, które dostajesz za lojalność.

Pomoc na drodze w razie awarii i wypadku

W pakiecie Assistance Złoty dodawanym do AC Komfort bez dodatkowych opłat pomoc po wypadku, w razie awarii, albo np. przedziurawienia opony lub braku paliwa uzyskasz tyllko w sytuacjach, które zdarzą się 25km. od Twojego domu. Za dodatkowe 94 zł. możesz wykupić wariant Złoty+ bez tego limitu oraz prawo do pojazdu zastępczego na 5 dni, jeśli auta nie można naprawić na miejscu.

Pieniądze na nowe auto po wypadku lub kradzieży

Bez względu na to, kiedy zdarzy Ci się zupełne rozbicie lub kradzież auta, możemy wypłacić kwotę określoną w polisie (a nie wartość auta z dnia szkody, jak w standardowych polisach). Ubezpieczając nowe auto możesz wybrać również opcję gwarancji utrzymania wartości fakturowej przez trzy lata.