Warianty assistance dopasowane do potrzeb klienta

Chcesz mieć pomoc tylko w razie wypadku niedaleko od domu? A może wolisz mieć pełne wsparcie w razie kłopotów z autem w dowolnym miejscu w Polsce i wiele usług dodatkowych m.in. pomoc w razie rozładowanie akumulatora, samochód zastępczy czy organizację wymiany opon? W WARCIE możesz wybrać wariant assistance, który odpowiada Twoim potrzebom.

 

Dla kogo?

 

Dla każdego, kto chce mieć gwarancję pomocy w razie problemów z autem.

 

Dlaczego warto?

 

W WARCIE to Ty decydujesz o zakresie pomocy, jakiej udzielimy Ci na drodze w razie problemów z autem. Wszyscy nasi klienci mają zapewnioną podstawową pomoc w razie wypadku polegającą na holowaniu pojazdu do 100 km, udzieleniu informacji serwisowej czy przekazaniu wiadomości.

Jeśli potrzebujesz szerszej pomocy, możesz wybrać jeden z szerszych wariantów WARTA Moto Assistance. Będziesz mógł wtedy liczyć na pomoc nie tylko w razie wypadku, ale też awarii i innych zdarzeń (np. przedziurawienia opony, braku paliwa itp.).

 

Zobacz porównanie wariantów assistance.

 

 

Podstawowa pomoc po wypadku dla każdego

 

Każdy kupujący w WARCIE polisę OC czy AC w ramach assistance Standard, dostaje gwarancję podstawowej pomocy po wypadku: holowanie pojazdu do 100 km, informację serwisową czy usługę przekazania wiadomości. Jeśli chcesz  mieć gwarancję pomocy również w razie awarii i innych zdarzeń (np. przedziurawienia opony, braku paliwa itp.) i szerszy zakres ochrony – wybierz jeden z trzech pozostałych wariantów assistance.

 

Dla kogo?

 

Dla osób, które oczekują pomocy tylko w razie wypadku. 

 

Dlaczego warto?

 

Od razu po wypadku warto do nas zadzwonić, bo nawet w podstawowym pakiecie assistance Standard dodawanym do OC i AC udzielamy pomocy informacyjnej. Przekażemy telefon do najbliższego warsztatu czy pomocy drogowej, która może pomóc również w razie awarii i np. spróbować naprawić auto na miejscu lub zabrać je do warsztatu. Pamiętaj jednak, że pokrycie kosztów samej usługi uzyskujesz dopiero w szerszych wariantach assistance!

 

 

Pomoc w razie awarii nawet bez względu na wiek pojazdu

Tylko w najdroższym wariancie Platynowym limitujemy wiek pojazdu, który może być objęty ochroną (pojazd nie starszy niż 10-letni). W przypadku pozostałych wariantów wiek pojazdu nie ogranicza ani dostępności, ani zakresu ochrony. A to oznacza, że możemy pomóc nie tylko w razie wypadku, ale też awarii czy innych zdarzeń losowych, np. przedziurawienia opony czy braku paliwa.

 

Dla kogo?

 

Dla każdego, kto chce mieć gwarancję pomocy nie tylko w razie wypadku, ale też awarii, braku  paliwa, złapania gumy, zagubienia i zatrzaśnięcia kluczyków czy rozładowania akumulatora.

 

Dlaczego warto?

 

Wielu kierowców nigdy w życiu nie miało wypadku, ale z pewnością każdemu zdarzyła się awaria samochodu, złapanie gumy czy rozładowanie akumulatora. Dlatego w płatnych wariantach assistance proponujemy na tyle szeroki szeroki zakres pomocy, żeby obejmował również takie wypadki. Już od 80 zł rocznie możesz liczyć na pełną pomoc w razie awarii, czyli niesprawności systemów mechanicznych, elektrycznych, elektronicznych, hydraulicznych i optycznych auta.

 

 

Holowanie do wskazanego miejsca, nawet bez limitu kilometrów

Każdy kupujący OC lub AC w WARCIE dostaje gwarancję organizacji i pokrycia kosztów holowania auta po wypadku do 100 km od miejsca zdarzenia. U nas to Ty decydujesz, gdzie chcesz być holowany – my możemy Ci tylko podpowiedzieć, gdzie są najbliższe warsztaty. Kupując jeden z trzech wariantów assistance, możesz liczyć na holowanie również w razie awarii i to nawet bez limitu kilometrów na terenie RP.

 

Dla kogo?

 

Dla każdego, kto chce zapewnić sobie holowanie w razie kłopotów z autem.

 

Dlaczego warto?

 

Każdy kilometr holowania kosztuje od 2,5 zł do nawet 4 zł, w zależności od odległości i oczywiście usługodawcy. Dlatego warto zapewnić sobie holowanie nie tylko w razie wypadku, ale też awarii czy innego zdarzenia losowego, np. rozładowania akumulatora, braku paliwa czy nalania niewłaściwego paliwa.

Limit odległości holowania zależy od potrzeb konkretnego użytkowania. Jeśli wiesz, że niemal na pewno nie pojedziesz np. 200 km, możesz wybrać wariant z takim limitem. Jeśli zaś jeździsz po całej Polsce, idealnym rozwiązaniem będzie dla ciebie gwarancja holowania w całej Polsce bez limitów.

 

Dlatego WARTA oferuje warianty assistance, z różnymi limitami holowania w kraju i za granicą:

  • Standard – do 100 km, tylko w razie wypadku, tylko na terytorium RP
  • Złoty – do 200 km, w razie awarii, wypadku czy innych zdarzeń, na terytorium RP i w Europie
  • Złoty+ – do 400 km w razie awarii, wypadku czy innych zdarzeń, na terytorium RP i w Europie
  • Platynowy – bez limitu na terytorium RP i do 800 km w Europie, działa w razie awarii, wypadku i innych zdarzeń.
  • Podróżnik 15 – do 400 km w razie awarii, wypadku czy innych zdarzeń, na terytorium RP i w Europie

 

 

Kompleksowa pomoc w razie awarii

W ramach odpłatnych pakietów assistance w przypadku awarii podejmiemy próbę usprawnienia auta na miejscu lub odholujemy samochód do warsztatu. W wariantach assistance Złoty + oraz Platynowy oferujemy w przypadku awarii auto zastępcze na 5 dni.

 

Dla kogo?

 

Dla każdego, kto chce mieć gwarancję pomocy w razie awarii auta.

 

Dlaczego warto?

 

Jeśli wykupisz pakiet assistance, to w razie awarii nie trzeba nerwowo dzwonić do znajomych czy szukać najbliższego warsztatu. Wystarczy zadzwonić do Centrum Alarmowego Warty, żeby przyjechała pomoc drogowa i spróbowała naprawić auto. Jeśli to się nie uda, odholuje je do wskazanego warsztatu. Odległość holowania zależy od pakietu assistance, jaki kupisz.

Zaletą pomocy w razie awarii jest to, że nie płacisz za wykonaną usługę – tylko za same części. A wiadomo, że pomoc drogowa wezwana na własną rękę, widząc kierowcę w takiej trudnej sytuacji, jest w stanie bardzo wysoko wycenić swoje usługi.